Może masz własny pomysł na biżuterię ale nie masz możliwości aby zrealizować swoją wizję. Powody nie mają znaczenia.. ale najważniejsze już jest: zarys Twoich marzeń. Czasem jest tak, że punktem wyjścia jest kamień, który posiadasz ale nie wiesz w jaką formę go zamknąć. Spotkajmy się by o tym porozmawiać.

Projekty wykonujemy odręcznie, po wcześniejszym omówieniu formy, stylu, użytych materiałów oraz Twoich oczekiwań.

Wspólnie możemy stworzyć projekt pierścionka zaręczynowego, kolczyków, pasujących do konkretnego stroju, naszyjnika z pamiątkowym elementem z podróży lub spinek do mankietów dla miłośnika nurkowania. W temacie projektowania ograniczenia mają jedynie techniczny charakter.

Więcej →

100926513_285133362621897_6253184946584682496_n

PROJEKTOWANIE
INDYWIDULANE

RENOWACJE
BIŻUTERII

_1270629

Stara biżuteria do nas przemawia. Historie zapisane w zniszczonych elementach i wiekowych kamieniach to nasza „bajka”. Od lat zajmujemy się renowacją i naprawą biżuterii, nie tylko tej po prababci ale także takiej, która swoje już przeszła w Twoich rękach. Nie ważne czy secesja, przedwojnie czy lata 80-te. Jeśli myślisz by tchnąć nowe życie w skarby ze swojej szuflady, zapraszam do naszej pracowni.

Zakres prac renowacyjnych: odnawianie, czyszczenie, dorabianie brakujących elementów, zakuwanie kamieni, skracanie, wydłużanie, zmiana rozmiaru, łączenie tego co się zerwało, dorobienie tego, co się zgubiło…. Wycena.