Lubimy jak obrączki mają swoją historię. Do tego powinny być komfortowe w noszeniu oraz wykonane z wysokiej jakości surowców. Będą Wam przecież towarzyszyć przez całe życie… Zazwyczaj na tym etapie o tym nie myślicie, ale z biegiem lat trzeba czasem obrączki powiększyć lub zmniejszyć. Mamy to zawsze na uwadze i to już na etapie projektu.
Przedstawimy Wam 99 naszych autorskich wzorów obrączek. Traktujemy je jako punkt wyjścia do dalszych modyfikacji według Waszego życzenia. Możemy też zaprojektować je całkiem od zera, wokół konkretnej tematyki.

Jeśli chcecie wykonać obrączki z powierzonego złota, umieścić grawerunek – istnieje taka możliwość. Obrączkami wykonanymi u nas w pracowni opiekujemy się przez długie lata – zapewniamy pełen serwis i gwarancję.

_1260323

OBRĄCZKI
ŚLUBNE

PIERŚCIONKI
ZARĘCZYNOWE

_1200525

To jest temat… otrzyj pot z czoła i zajrzyj do nas na Kępną. Pogadamy jak facet z facetem: o terminie, o zamiłowaniach kolorystycznych i rozmiarze palca Tej Jedynej. Doradzimy, uspokoimy i zapewniamy – będzie zachwycona ! Zawsze wychodzimy od projektu, który jest z Tobą konsultowany. Wspólnie wybierzemy kamień – diamenty*, szmaragdy, rubiny, szafiry, tanzanity to klasyka, ale jeśli wymyślisz coś innego – nie zdezerterujmy…

W galerii zostały zaprezentowane zdjęcia pierścionków wykonanych na indywidualne zamówienie. Są to wyjątkowe, niepowtarzalne realizacje – nie powielam wykonanych raz wzorów. Każdy z pierścionków ma unikatowy charakter.

*biżuteria z kamieniami jest opatrzona Certyfikatem : masa, czystość, barwa, szlif

Stara biżuteria do nas przemawia. Historie zapisane w zniszczonych elementach i wiekowych kamieniach to nasza „bajka”. Od lat zajmujemy się renowacją i naprawą biżuterii, nie tylko tej po prababci ale także takiej, która swoje już przeszła w Twoich rękach. Nie ważne czy secesja, przedwojnie czy lata 80-te. Jeśli myślisz by tchnąć nowe życie w skarby ze swojej szuflady, zapraszam do naszej pracowni.

Zakres prac renowacyjnych: odnawianie, czyszczenie, dorabianie brakujących elementów, zakuwanie kamieni, skracanie, wydłużanie, zmiana rozmiaru, łączenie tego co się zerwało, dorobienie tego, co się zgubiło…. Wycena.

_1270629

RENOWACJE
BIŻUTERII

PROJEKTOWANIE
INDYWIDULANE

_1270718

Może masz własny pomysł na biżuterię ale nie masz możliwości aby zrealizować swoją wizję. Powody nie mają znaczenia.. ale najważniejsze już jest: zarys Twoich marzeń. Czasem jest tak, że punktem wyjścia jest kamień, który posiadasz ale nie wiesz w jaką formę go zamknąć. Spotkajmy się by o tym porozmawiać.

Projekty wykonujemy odręcznie, po wcześniejszym omówieniu formy, stylu, użytych materiałów oraz Twoich oczekiwań.

Wspólnie możemy stworzyć projekt pierścionka zaręczynowego, kolczyków, pasujących do konkretnego stroju, naszyjnika z pamiątkowym elementem z podróży lub spinek do mankietów dla miłośnika nurkowania. W temacie projektowania ograniczenia mają jedynie techniczny charakter.

Więcej →