Jakie są obrączki, które powstają w mojej pracowni? W ręce narzeczonych oddaję je zawsze z przekonaniem, że są po prostu… szczęśliwe, że przyniosą im szczęście przez długie lata. Wykonuję je tradycyjnymi metodami złotniczymi mając na uwadze, że powinny być komfortowe w noszeniu oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Będą Wam przecież towarzyszyć przez całe życie… Zazwyczaj na tym etapie o tym nie myślicie, ale z biegiem lat trzeba czasem obrączki powiększyć lub zmniejszyć. Myślę także o tym już na etapie projektu.
W pracowni przedstawię Wam 99 moich autorskich wzorów obrączek. Traktuję je jako punkt wyjścia do dalszych modyfikacji według Waszego życzenia. Mogę je też zaprojektować całkiem od zera, zgodnie z Waszymi wytycznymi.

Jeśli chcecie wykonać obrączki z powierzonego złota, umieścić grawerunek – istnieje taka możliwość. Obrączkami wykonanymi u nas w pracowni opiekujemy się przez długie lata – zapewniam pełen serwis i gwarancję. Gwarancją szczęścia jest znak koniczyny, który własnoręcznie wybijecie sobie wzajemnie wewnątrz obrączek. Moment ten zostanie uwieczniony a zdjęcie będziecie mogli dołączyć do albumu ślubnego.

Zapraszam na strony na Facebooku oraz Instagramie: #szczesliweobraczki

_1330201

OBRĄCZKI
ŚLUBNE

PIERŚCIONKI
ZARĘCZYNOWE

_1320856

To jest temat… otrzyj pot z czoła i zajrzyj do nas na Kępną. Pogadamy jak facet z facetem: o terminie, o zamiłowaniach kolorystycznych i rozmiarze palca Tej Jedynej. Doradzimy, uspokoimy i zapewniamy – będzie zachwycona ! Zawsze wychodzimy od projektu, który jest z Tobą konsultowany. Wspólnie wybierzemy kamień – diamenty*, szmaragdy, rubiny, szafiry, tanzanity to klasyka, ale jeśli wymyślisz coś innego – nie zdezerterujmy…

W galerii zostały zaprezentowane zdjęcia pierścionków wykonanych na indywidualne zamówienie. Są to wyjątkowe, niepowtarzalne realizacje – nie powielam wykonanych raz wzorów. Każdy z pierścionków ma unikatowy charakter.

*biżuteria z kamieniami jest opatrzona Certyfikatem : masa, czystość, barwa, szlif

Stara biżuteria do nas przemawia. Historie zapisane w zniszczonych elementach i wiekowych kamieniach to nasza „bajka”. Od lat zajmujemy się renowacją i naprawą biżuterii, nie tylko tej po prababci ale także takiej, która swoje już przeszła w Twoich rękach. Nie ważne czy secesja, przedwojnie czy lata 80-te. Jeśli myślisz by tchnąć nowe życie w skarby ze swojej szuflady, zapraszam do naszej pracowni.

Zakres prac renowacyjnych: odnawianie, czyszczenie, dorabianie brakujących elementów, zakuwanie kamieni, skracanie, wydłużanie, zmiana rozmiaru, łączenie tego co się zerwało, dorobienie tego, co się zgubiło…. Wycena.

_1270629

RENOWACJE
BIŻUTERII

PROJEKTOWANIE
INDYWIDULANE

_1330657

Może masz własny pomysł na biżuterię ale nie masz możliwości aby zrealizować swoją wizję. Powody nie mają znaczenia.. ale najważniejsze już jest: zarys Twoich marzeń. Czasem jest tak, że punktem wyjścia jest kamień, który posiadasz ale nie wiesz w jaką formę go zamknąć. Spotkajmy się by o tym porozmawiać.

Projekty wykonujemy odręcznie, po wcześniejszym omówieniu formy, stylu, użytych materiałów oraz Twoich oczekiwań.

Wspólnie możemy stworzyć projekt pierścionka zaręczynowego, kolczyków, pasujących do konkretnego stroju, naszyjnika z pamiątkowym elementem z podróży lub spinek do mankietów dla miłośnika nurkowania. W temacie projektowania ograniczenia mają jedynie techniczny charakter.

Więcej →