Lubię jak obrączki mają swoją historię. Opowiadają kawałek związku. Mają być Wasze. Do tego powinny być komfortowe w noszeniu i wykonane z wysokiej jakości surowców. Będą Wam przecież towarzyszyć przez całe życie. Zazwyczaj na tym etapie o tym nie myślicie, ale z biegiem lat trzeba czasem obrączki powiększyć lub zmniejszyć. Ja mam to zawsze na uwadze i to już na etapie projektu.
W mojej pracowni przedstawię Wam 99 moich autorskich wzorów obrączek. Traktuję je jako punkt wyjścia do dalszych modyfikacji według Waszego życzenia. Możemy też zaprojektować je całkiem od zera, wokół konkretnej tematyki. Pełna dowolność.
Jeśli chcecie wykonać obrączki z powierzonego złota, umieścić grawerunek – istnieje taka możliwość. Obrączkami wykonanymi u mnie w pracowni opiekuję się przez długie lata – zapewniam pełen serwis.

niebieska z emalią pomniejszona

OBRĄCZKI
ŚLUBNE

PIERŚCIONKI
ZARĘCZYNOWE

_1200522 (2)

To jest temat… otrzyj pot z czoła i zajrzyj do mnie na Kępną. Pogadamy jak facet z facetem: o terminie, o zamiłowaniach kolorystycznych i rozmiarze palca Tej Jedynej. Doradzę, uspokoję i zapewniam – będzie zachwycona ! Zawsze wychodzę od projektu, który z Tobą konsultuję. Wspólnie wybierzemy kamień – diamenty*, szmaragdy, rubiny, szafiry, tanzanity to klasyka, ale jeśli wymyślisz coś innego – nie zdezerteruję…

W galerii zostały zaprezentowane zdjęcia pierścionków wykonanych na indywidualne zamówienie. Są to wyjątkowe, niepowtarzalne realizacje – nie powielam wykonanych raz wzorów. Każdy z pierścionków ma unikatowy charakter.

*biżuteria z kamieniami jest opatrzona Certyfikatem : masa, czystość, barwa, szlif

Stara biżuteria do mnie przemawia. Historie zapisane w zniszczonych elementach i wiekowych kamieniach to moja „bajka”. Od lat zajmuję się renowacją i naprawą biżuterii, nie tylko tej po prababci ale także takiej, która swoje już przeszła w Twoich rękach. Nieważne czy secesja, przedwojnie czy lata 80-te. Jeśli myślisz by tchnąć nowe życie w skarby ze swojej szuflady, zapraszam do mojej pracowni.

Zakres prac renowacyjnych: odnawianie, czyszczenie, dorabianie brakujących elementów, zakuwanie kamieni, skracanie, wydłużanie, zmiana rozmiaru, łączenie tego co się zerwało, dorobienie tego, co się zgubiło…. Wycena.

_1160058

RENOWACJE
BIŻUTERII

PROJEKTOWANIE
INDYWIDULANE

_1170864

Może masz własny pomysł na biżuterię ale nie masz możliwości aby zrealizować swoją wizję. Powody nie mają znaczenia.. ale najważniejsze już jest: zarys Twoich marzeń. Czasem jest tak, że punktem wyjścia jest kamień, który posiadasz ale nie wiesz w jaką formę go zamknąć. Spotkajmy się by o tym porozmawiać.

Projekty wykonuję odręcznie, po wcześniejszym omówieniu formy, stylu, użytych materiałów oraz Twoich oczekiwań.
Wspólnie możemy stworzyć projekt pierścionka zaręczynowego, kolczyków, pasujących do konkretnego stroju, naszyjnika z pamiątkowym elementem z podróży lub spinek do mankietów dla miłośnika nurkowania. W temacie projektowania ograniczenia mają jedynie techniczny charakter. Projekt wykonuję bezpłatnie jeśli obiecasz, że będę mógł go wykonać dla Ciebie w realu.