Jakie są obrączki, które powstają w naszej pracowni? W ręce narzeczonych oddajemy je zawsze z przekonaniem, że są po prostu… szczęśliwe – że przyniosą im szczęście na długie lata. Wykonujemy je tradycyjnymi metodami złotniczymi, mając na uwadze komfort noszenia oraz wysoką jakość materiałów – złota w próbie min. 585 oraz trzech kolorach: białym, żółtym i różowym lub platyny.

Proces projektowania i powstawania obrączek odbywa się na drodze trzech spotkań, podczas których poznajemy Wasze oczekiwania i preferencje. Rozmawiamy czy chcecie zawrzeć w projekcie Wasz indywidualny przekaz – motyw wspólnych zainteresowań, pasji, ulubionych miejsc czy wydarzeń. Często jest to bardzo ciekawa „burza mózgów”… Możecie także wybrać spośród 120 gotowych wzorów naszego projektu. Drugie spotkanie obejmuje przymiarkę obrączek, jeszcze przed ich wykończeniem. Mamy wówczas czas by dokonać niezbędnych korekt pod względem rozmiaru i wykończenia powierzchni, jest też czas na ustalenie tekstu grawerunku*. Trzecie spotkanie to odbiór gotowych obrączek. W przypadku niemożności osobistego spotkania możemy także pracować z Wami online. W przypadku pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy na adres: info@schiffers.pl

Jeśli chcecie wykonać obrączki z powierzonego złota w naszej pracowni jest taka możliwość. Kolor oraz próba złota nie mają znaczenia. Można także zawrzeć w obrączkach tzw. złoto sentymentalne. Obrączkami wykonanymi u nas w pracowni opiekujemy się przez długie lata – zapewniamy pełen serwis i wieczystą gwarancję. Gwarancją szczęścia jest znak koniczyny, który obok grawerunku umieszczamy po wewnętrznej stronie.

Dla zabieganych oferujemy wybrane modele, które są dostępne online w zakładce SKLEP > obrączki ślubne.

*stosujemy przede wszystkim grawer laserowy – możecie wybrać dowolną czcionkę lub nawet wykonać odręczny rysunek, który zostanie naniesiony na Wasze obrączki, rysunek linii papilarnych czy też zapis bicia serca, itp

Więcej →

_1340036

OBRĄCZKI
ŚLUBNE

PIERŚCIONKI
ZARĘCZYNOWE

_1320856

W naszej pracowni powstają wyjątkowe projekty pierścionków zaręczynowych. Staramy się by każdy z pierścionków był niepowtarzalnym, indywidualnie zaprojektowanym modelem. Pracujemy wspólnie nad koncepcją pierścionka podczas dwóch a czasami trzech spotkań. Naszą ideą jest to by pierścionek zawierał historię, intymny przekaz oraz by jego forma oraz zastosowane kamienie* były oryginalne w stosunku do masowej produkcji.

Projekt wykonujemy odręcznie (rysunek) lub/i w wersji 3D. Pierścionki wykonujemy tylko z metali szlachetnych – złota próby min. 585 lub platyny, zakuwamy w nie kamienie szlachetne, które dobieramy pod względem upodobań Klienta.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego opowiemy więcej na temat personalizacji i możliwych form realizacji. W przypadku niemożności spotkania się u nas na miejscu, proponujemy zdalne formy spotkań a gotowy pierścionek wysyłamy kurierem. Zachęcamy do zadawania pytań: info@schiffers.pl

W galerii zostały zaprezentowane zdjęcia pierścionków wykonanych na indywidualne zamówienie. Są to niepowtarzalne realizacje – nie powielamy raz wykonanych wzorów. Każdy z pierścionków ma unikatowy charakter.

*biżuteria z kamieniami zawsze opatrzona jest certyfikatem- masa, czystość, barwa, szlif

Znajdziecie tutaj informacje o najbliższych targach ślubnych

IMG_6134

AKTUALNOŚCI
ŚLUBNE