Jakie są obrączki, które powstają w mojej pracowni? W ręce narzeczonych oddaję je zawsze z przekonaniem, że są po prostu… szczęśliwe – że przyniosą im szczęście na długie lata. Wykonuję je tradycyjnymi metodami złotniczymi mając na uwadze, komfort noszenia oraz wysoką jakość materiałów. Te obrączki mają Wam przecież towarzyszyć przez całe życie… Zazwyczaj na tym etapie o tym nie myślicie, ale z biegiem lat trzeba czasem obrączki powiększyć lub zmniejszyć. Myślę także o tym już na etapie projektu.
W pracowni przedstawię Wam 99 moich autorskich wzorów obrączek. Traktuję je jako punkt wyjścia do dalszych modyfikacji według Waszego życzenia. Mogę je też zaprojektować całkiem od zera, zgodnie z Waszymi wytycznymi.

Jeśli chcecie wykonać obrączki z powierzonego złota, umieścić grawerunek – istnieje taka możliwość. Obrączkami wykonanymi u nas w pracowni opiekujemy się przez długie lata – zapewniamy pełen serwis i gwarancję. Gwarancją szczęścia jest znak koniczyny, który obok grawerunku umieszczam po wewnętrznej stronie.

Więcej →

_1330201

OBRĄCZKI
ŚLUBNE

PIERŚCIONKI
ZARĘCZYNOWE

_1320856

To jest temat… otrzyj pot z czoła i zajrzyj do nas na Kępną. Pogadamy jak facet z facetem: o terminie, o zamiłowaniach kolorystycznych i rozmiarze palca Tej Jedynej. Doradzimy, uspokoimy i zapewniamy – będzie zachwycona ! Zawsze wychodzimy od projektu, który jest z Tobą konsultowany. Wspólnie wybierzemy kamień – diamenty*, szmaragdy, rubiny, szafiry, tanzanity to klasyka, ale jeśli wymyślisz coś innego – nie zdezerterujmy…

W galerii zostały zaprezentowane zdjęcia pierścionków wykonanych na indywidualne zamówienie. Są to wyjątkowe, niepowtarzalne realizacje – nie powielam wykonanych raz wzorów. Każdy z pierścionków ma unikatowy charakter.

*biżuteria z kamieniami jest opatrzona Certyfikatem : masa, czystość, barwa, szlif

Stara biżuteria do nas przemawia. Historie zapisane w zniszczonych elementach i wiekowych kamieniach to nasza „bajka”. Od lat zajmujemy się renowacją i naprawą biżuterii, nie tylko tej po prababci ale także takiej, która swoje już przeszła w Twoich rękach. Nieważne czy secesja, przedwojnie czy lata 80-te. Jeśli myślisz by tchnąć nowe życie w skarby ze swojej szuflady, zapraszam do naszej pracowni.

Zakres prac renowacyjnych: odnawianie, czyszczenie, dorabianie brakujących elementów, zakuwanie kamieni, skracanie, wydłużanie, zmiana rozmiaru, łączenie tego co się zerwało, dorobienie tego, co się zgubiło…. Wycena.

_1270629

AKTUALNOŚCI
ŚLUBNE